ثقال سازه| شرکت پیمانکاری در تبریز - شرکت ساختمانی در تبریز

کلمه کلیدی را وارد کنید

مجتمع خدماتی، رفاهی و تجاری آیسان تبریز

مجتمع خدماتی، رفاهی و تجاری آیسان تبریز

دراجرا
سرمایه گذار قرارداد
تاریخ انتشار:
January 1, 1970
موقعیت:
ارزش:
طراح:
درباره پروژه

شرکت ثقال سازه با سال ها تجربه در زمینه ساختمان سازی و سایر فعالیت‌های عمرانی یکی از بهترین شرکت های عمرانی تبریز می‌باشد که فعالیت هایی نظیر پیمانکار برج سازی در تبریز، راه سازی، پل سازی، تونل سازی، سد سازی و … را در رزومه درخشان خود دارد.

مجتمع تجاری، خدماتی، تفریحی آیسان تبریز در مرکز شهر تبریز و در نزدیکی بازار بزرگ سرپوشیده تبریز واقع شده است. شرکت ثقال سازه با بهره گیری از تیم توانمند اجرایی خود و با تکیه بر تجربه زیاد در زمینه پیمانکاری برج سازی در تبریز، در امر پیمانکاری و اجرای این پروژه نیز مشارکت نموده و این پروژه عظیم را نیز به رزومه و سوابق ارزشمند خود افزوده است.

پروژه آیسان در زمینی به مساحت 45000 متر مربع (45 هکتار) به صورت برج دوقلو 50 طبقه با طراحی مدرن و شیک، به عنوان بلندترین برج تبریز با مشارکت شهرداری تبریز و بانک شهر در حال ساخت می‌باشد. این پروژه با الحاق زمین‌های مجاور در بافت قدیمی تبریز که در محل ترمینال مسافربری قدیمی تبریز واقع شده و به سبب قرار گرفتن در مسیر BRT و همچنین نزدیک بودن به ایستگاه اتصال خط 1 و 2 مترو تبریز از نظر دسترسی نیز بسیار آسان است.

برج سازی و کلیه امور اجرایی برج، یکی از اهداف شرکت ثقال سازه است که همزمان با پیشرفت برج سازی در تبریز رسیدن به این هدف نیز بیش از پیش تسهیل پیدا می‌کند.